PĚCH NAJAMU-BUM

PĚCH NAJAMU-BUM

Náš pěch používejte jako flexibilní, výkonný stroj k hutnění zeminy na malých plochách a na prostorově stísněných stavbách, například při výkopových pracích.

9 664 zł
bez VAT
11 693 zł bez VAT
Masz pytanie skontaktuj się z nami pod adresem prodej@najamu.cz
PĚCH NAJAMU-BUM
Podstawowe parametry
Waga 64 kg
Wymiary płyty 285 x 345 mm
Kierunek śledzenia Libovolný
Wydajność
Wydajność 2,6 kw
Silnik Honda
Paliwo Benzín
Pełna specyfikacja techniczna w formacie PDF

Opis

Używaj naszego ubijaka jako elastycznej, wydajnej maszyny do zagęszczania gleby na małych obszarach i na ciasnych placach budowy, takich jak wykopy.

Jakość, która przekonuje

Siła zagęszczania zależy od kombinacji kilku czynników: wynik ubijaków z ich uderzeniem, prędkością i liczbą uderzeń. Dzięki tym funkcjom nasi ubijacze przekonują swoich użytkowników. Dzięki innowacyjnej technologii filtrów powietrza okresy wymiany pakerów zostały wydłużone nawet trzykrotnie. Oznacza to oszczędność czasu i kosztów. Dzięki indywidualnym rozwiązaniom najlepszych silników HONDA ubijaki są doskonale wyposażone do różnych wymagań. Mogą wykonywać prace budowlane, konturowe, naprawcze i zagęszczanie podłoża. Są stosowane w budownictwie, ogrodnictwie i tworzeniu krajobrazu lub na poziomie społeczności. Nadaje się również do prac zagęszczających w pomieszczeniach lub w wykopach. Oferują nie tylko pierwszorzędne wyniki zagęszczania, ale także doskonały stosunek ceny do wydajności typowy dla produktów NAJAMU.

Pełny cennik zawierający akcesoria

Opis Dzień/bez VAT Cena z VAT
PĚCH NAJAMU-BUM 9 664 zł 11 693 zł
+ 1 rok záruky navíc 1 042 zł 1 261 zł

Akcesoria

Kup także niezbędne akcesoria
+ 1 rok záruky navíc
+ 1 rok záruky navíc
1 042 zł
/ 1 261 zł